O MNIE

Nazywam się Magdalena Marcinowska i jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam studia w 2014 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach, uzyskując umiejętności i doświadczenie wykraczające poza program uczelni. Od tego momentu stałam się fizjoterapeutką i rozpoczęła się moja kariera zawodowa. Z biegiem czasu zdobywałam kolejne doświadczenia praktyczne, jak i edukacyjne w dziedzinie rehabilitacji dzieci i niemowląt.

 

Do tej pory pracowałam zarówno z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, jak i starszymi. Nie ukrywam jednak, że najwięcej satysfakcji sprawia mi praca z najmłodszymi. Moje łagodne usposobienie i umiejętność odczytywania potrzeb dzieci, wpływa na wysoką efektywność prowadzonych przeze mnie działań. Spotkania ze mną mijają w przyjemnej atmosferze, zabawie, a pozbawione są rutyny i nudy.

 

Obecnie jestem aktywną mamą na urlopie macierzyńskim. Mam dwie wspaniałe córki, co sprawia, że doskonale rozumiem obawy o prawidłowy i zdrowy rozwój naszych pociech. W mojej ofercie znajdą Państwo zajęcia, na których skupiam się na prawidłowej pielęgnacji niemowląt, aby zadbać o ich rozwój już od samego początku.

 

Fizjoterapia jest nie tylko moim zawodem, ale także pasją – nie przestaję się dokształcać w tym temacie. Między tym, a byciem mamą znajduję też czas na swoje pasje – taniec i sport.

 

Usługi świadczę na terenie Banina, ale mogę też dojeżdżać do klienta.

KURSY

 

2017 Kurs „Trójwymiarowa korekcja skolioz wg koncepcji K.Schroth

2015 Szkolenie „Wsparcie wcześniaka oraz dziecka zagrożonego”

2015 Warsztaty „Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit”

2015 Kurs pierwszej pomocy

2015 Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne

2012 Udział w XIII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym pt.”Możliwość wspomagania rozwoju osób z zespołami uwarunkowanymi genetycznie – dystrofia typu Duchenne’a i inne dystrofie mięśniowe”

2012 Kurs Podstawowy Halliwick

2010 Kurs Podstawowy Kinesiology Taping

© 2018 Fizjokid.  Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now