SAVE_20180925_205922.jpeg

O MNIE

Nazywam się Magdalena Marcinowska i jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam studia w 2014 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach, uzyskując umiejętności i doświadczenie wykraczające poza program uczelni. Od tego momentu stałam się fizjoterapeutką i rozpoczęła się moja kariera zawodowa. Z biegiem czasu zdobywałam kolejne doświadczenia praktyczne, jak i edukacyjne w dziedzinie rehabilitacji dzieci i niemowląt.

 

Do tej pory pracowałam zarówno z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, jak i starszymi. Nie ukrywam jednak, że najwięcej satysfakcji sprawia mi praca z najmłodszymi. Moje łagodne usposobienie i umiejętność odczytywania potrzeb dzieci, wpływa na wysoką efektywność prowadzonych przeze mnie działań. Spotkania ze mną mijają w przyjemnej atmosferze, zabawie, a pozbawione są rutyny i nudy.

 

Obecnie jestem aktywną mamą na urlopie macierzyńskim. Mam dwie wspaniałe córki, co sprawia, że doskonale rozumiem obawy o prawidłowy i zdrowy rozwój naszych pociech. W mojej ofercie znajdą Państwo zajęcia, na których skupiam się na prawidłowej pielęgnacji niemowląt, aby zadbać o ich rozwój już od samego początku.

 

Fizjoterapia jest nie tylko moim zawodem, ale także pasją – nie przestaję się dokształcać w tym temacie. Między tym, a byciem mamą znajduję też czas na swoje pasje – taniec i sport.

 

Usługi świadczę na terenie Banina, ale mogę też dojeżdżać do klienta.

IMG_20180902_091815.jpg
IMG_20180902_092150.jpg

KURSY

 

2017 Kurs „Trójwymiarowa korekcja skolioz wg koncepcji K.Schroth

2015 Szkolenie „Wsparcie wcześniaka oraz dziecka zagrożonego”

2015 Warsztaty „Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit”

2015 Kurs pierwszej pomocy

2015 Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne

2012 Udział w XIII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym pt.”Możliwość wspomagania rozwoju osób z zespołami uwarunkowanymi genetycznie – dystrofia typu Duchenne’a i inne dystrofie mięśniowe”

2012 Kurs Podstawowy Halliwick

2010 Kurs Podstawowy Kinesiology Taping

FIZJOkid